O NÁS

Krav Maga – škola sebeobrany z.s. / SAMI CENTRUM PRAHA I.

První tréninky začaly pro veřejnost jsme začali v Praze – Uhříněvsi v roce 2012. Po té co instruktor Petr prošel základním instruktorským kurzem v Krav Maga.

Trénujeme jak dospělé, tak i děti nebo seniory, pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku ženské sebeobrany a mnoho dalších zajímavých akcí.

Cílem výuky je zvyšovat bezpečnost našich žáků, připravit je po technické, fyzické, mentální, taktické a právní stránce. Naši žáci se v kurzech učí prevenci, bezpečnému chování, verbálnímu a fyzickému řešení konfliktu. Rovněž se učí, jak řešit konflikty v souladu s právními ustanoveními vztahujících se k sebeobraně. Kombinací těchto prvků dáváme svým studentům nástroje pro předcházení krizových situací a v případě nutnosti i nástroje k jejich fyzickému řešení.

Převážnou částí naší výuky je sebeobranný systém Krav Maga, který byl vyvinut jako reálná sebeobrana pro reálné situace. Náš instruktor Petr úspěšně prošel instruktorskými kurzy izraelské organizace Krav Maga Global a dále si rozšířil kvalifikaci instuktorskými kurzy v Krav Maga Concept spadající pod SAMI COMBAT SYSTEMS. Další částí naší výuky je použití sebeobranných prostředků, prostřednictvím metodiky ESP a zvyšování bojových dovedností nácviky thajského boxu. Naši žáci si mohou vybrat, které z výše zmiňovaných tréninkových metod dají přednost.