O NÁS

V Krav Maga – škola sebeobrany z.s. působí instruktoři mající akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT) pro výuku sebeobrany a bojových umění.

Cílem výuky je zvyšovat bezpečnost našich žáků, připravit je po technické, fyzické, mentální, taktické a právní stránce. Naši žáci se v kurzech učí prevenci, bezpečnému chování, verbálnímu a fyzickému řešení konfliktu. Rovněž se učí, jak řešit konflikty v souladu s právními ustanoveními vztahujících se k sebeobraně. Kombinací těchto prvků dáváme svým studentům nástroje pro předcházení krizových situací a v případě nutnosti i nástroje k jejich fyzickému řešení.

Převážnou částí naší výuky je sebeobranný systém Krav Maga, který byl vyvinut jako reálná sebeobrana pro reálné situace. Náš instruktor Petr úspěšně prošel instuktorskými kurzy organizace Krav Maga Global a dále si rozšířil kvalifikaci instuktorským kurzem Krav Maga Concept spadající pod SAMI COMBAT SYSTEMS. Další částí naší výuky je použití sebeobranných prostředků, prostřednictvím metodiky ESP a zvyšování bojových dovedností drily a nácviky thajského boxu. Naši žáci si mohou vybrat, které z výše zmiňovaných tréninkových metod dají přednost.

První tréninky začaly v Praze – Uhříněvsi už v roce 2012. Trénujeme jak dospělé, tak i děti nebo seniory, pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku ženské sebeobrany a mnoho dalších zajímavých akcí.

Pořádáme pravidelné tréninky pro dospělé v Uhříněvsi, pro děti a juniory v Praze – Uhříněvsi, Praze 9 – Vinoř, Průhonicích. Také pořádáme semináře pro ženy a seniory.