Nábor dětí Krav Maga – Vinoř od 8.10.2020

Přihlašování ZDE

Hledáte smysluplný kroužek pro vaše děti?

Nyní máte možnost přihlásit svoje nejmenší na kurzy sebeobrany Krav Maga. Cílem kurzu je výuka sebeobranného systému zábavnou a nenásilnou formou her. Umožníte tím vašim dětem nejen sportovat, ale i naučit se praktické sebeobraně. Děti se naučí zásadám bezpečného chování a prevenci, rovněž také rozpoznání nebezpečí a řešení nejrůznějších problémů, jakým je například nežádoucí kontakt s cizím dospělým člověkem nebo šikana od vrstevníků.
Krav Maga nabízí všestranný pohybový rozvoj.
Tréninky probíhají formou her a soutěží, tak si děti užijí i srandu na tréninku.

Ve Vinoři pořádáme donábor do tréninkových skupin Krav Maga.
děti 6 – 10 let čtvrtek 16:00 – 16 (probíhá nábor)
děti 9 – 14 let čtvrtek 17:00 – 17:55 (probíhá nábor)

Přihlašování ZDE

Kde:
Trénujeme v tělocvičně ZS SPORTOVNÍ. Mladoboleslavská 514, Praha – Vinoř. (za lékárnou vedle NORMY)
mapa

Cena:
kurz se hradí vždy na celé pololetí
2000,-Kč na pololetí (říjen – leden, 4 měsíce)
2500,-Kč na pololetí (únor – červen, 5 měsíců)

platbu je možné provést až po první zkušební (ukázkové) hodině

.

Co děti potřebují?
sálové boty do tělocvičny, sportovní oblečení, pití

Maximální kapacita je 10 dětí ve skupině!!!

Trenér

Tréninky Krav Maga pro děti ve Vinoři vede Mgr. Petr Vrablic. Petr se bojovým uměním věnuje přes 25 let již od svcýh 7 let. Je cerfikovaným insrukorem sebeobrany Krav Maga s praxí ve výuce od roku 2012 a absolvoval speciální instruktorský kruz zaměřený na výuku dětí. Dále je také vystudovaným pedagogem (Univerzita Karlova). Ve své diplomové práci se věnoval šikaně a možnosti jak ji řešit a předcházet a jakou roli může v prevenci šikany mít výuka sebeobrany dětí.

Vice o Petrovi ZDE

více informací na:
• vrablicp@email.cz
• +4207742004893